DUYURU: Lütfen gizli yanıtınızı unutmayın. Sitede gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerde gizli yanıt sorulacaktır!. Please don’t forget your Secret Answer ! For the following activities that you will do in the website your answer will be necessary.
Giriş Yap
Kale Sahipleri

RevoLutioN Tax: -20%

Server Durumu
292 / 2500
12%
Togui Kervan Yolu Special Time

ViPSrO ViP serverimiz Gold ve Coin ağırlıklı kurgulanmıştır. Mob keserek yada fazlalık itemlerinizi Stal açarak satıp Gold kasabileceğiniz gibi asıl geliriniz Kervan çekmektedir ve kervan gelirleriniz aşağıda açıklanmıştır. Kazanacağınız Goldlar ile site market sayfamızdan en son degree max itemleri alabilir ve PvP'ye başlayabilirsiniz. Ayrıca Kervan, Thief yada Hunter Job levelinizi 7 yaptığınızda çeşitli extra ödüller yanında 2 TL Scroll + 4b Gold + 100 Arena coin extra Scroll kazanırsınız

Kervan Gelirleri :

* Jangan~DW 5 Star 413m Gold
* Jangan~Hotan 5 Star 902m Gold
* Jangan~Samarkand 5 Star 2,3b Gold
* Jangan~Contanstinople 5 Star 2,7b Gold
* Jangan~Alexandria 5 Star 3,3b Gold
* Trader,Hunter,Thief Job Level 7 Ödül 4b Gold + 100 Arena Coin + 2 TL
 
Ayrıca sitemizde açıklanan saatlerde başlayan Special Time zamanı Togui Kervan Yolu kullanarak tek seferde yaklaşık 2,4b (parti ile yaklaşık 3b) Gold kazanabilirsiniz.

Special Time kervan zamanı başlamadan 30 Dk. önce uyarı noticesi geçer ve hazırlanmanız istenir. Süre başladığında ise (30 Dk) başladığında yine (Notice geçer) ve Taklamakan Special Trader NPC'den alacağınız malı Taklamakan Niya Remainsdeki mağaraya girip en sondaki NPC'ye süre dolmadan satmanız gerekir)  Zamanında yetiştirmek için event başlamadan önce yolu öğrenmeniz tavsiye edilir. Yanınıza Hunter almanız hızlı gitmenizi sağlayacaktır..

Ayrıca Sualtı Kervan Yolu'da aktiftir. Bu yolu kullanarak Thieflerden korunabilirsiniz.

5 Yıldız Kervan çekerken 4 otomatik thief çıkar. Bunları hemen keserek yada yanınıza ortak bir Hunter alarak kolayca kervanı tamamlayabilir ve gelirinizi paylaşabilirsiniz. Bu sayede hem Trader hem Hunter Job leveliniz artacaktır. Job level 7 olduğunuzda extradan 2 TL + 4b Gold + 100 Arena Coin kazanırsınız

iyi eğlenceler dileriz

ViPSrO 10line