DUYURU: Lütfen gizli yanıtınızı unutmayın. Sitede gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerde gizli yanıt sorulacaktır!. Please don’t forget your Secret Answer ! For the following activities that you will do in the website your answer will be necessary.
Giriş Yap
Kale Sahipleri

KinqsTeam Tax: 20%

HUKUMDAR Tax: 20%

< Hiç kimse > Tax: %

< Hiç kimse > Tax: %

Server Durumu
322 / 2500
13%
ViPSrO Arion Awaken Sistem ve Kervan Bilgilendirme
VIPSRO Awaken Sistemi Nedir? Nasıl Kullanılır?
Oyunumuz da bulunan Awaken sistemi, 13 Degree Sun silahlarınızın ADV'siz +8 olduktan sonra kullanılan Awaken Upgrade Scroll ile birlikte 14 Degree +10 Sun silaha dönüşüm işlemidir.
ADV'siz +8 olan silahınızı elinize taktıktan sonra (dönüştürülecek olan item elinizde takılı olmalı, yanlış işlem sonrasında scroll iade edilmez.) scroll'u kullanmanız yeterli olacaktır.
13 Degree SUN silahınız da ADV, Blue, Stat bulunuyorsa, bunlar otomatik olarak Awaken Sistemi ile 14 Degree silahlarınıza aktarılacaktır.
Örneğin: 13 Degree Full Blue, Full Stat ve +2 ADV'li +10  bir silahınız bulunuyorsa. Awaken Sistemi ile bu silahınız 14 Degree +12 olacaktır.
Not: Awaken dönüştüreceğiniz itemlere ADV BASMAYINIZ
 
FGW Ödülü Berserker + Magic Pop Card + Global + GodBless 500 Scroldur
 
VIP SRO Special Goods ve Togui Kervan Yolu Nedir?
Oyunumuz da bulunan şehirler arasında ki kervan harici özel kervan yolu TOGUI bulunmaktadır. Burada ki kâr marjı en yüksek seviyededir ve günde 2 kere olmaktadır.
Hergün 16:00 ve 21:00'da başlar. Başlamadan önce 30 dakika uyarısı verir ve hazır olmanızı ister.
Başladığı anda Taklamakan'da bulunan Special Npc'den kervanınızı alıp Niya Remains'in hemen altında bulunan Tünel'den giriş yapabilirsiniz.
Togui içerisine girdikten sonra, haritanın sonunda bulunan NPC'ye itemlerinizi satabilirsiniz.

ViPSrO Arion serverde Kervan gelirleri yaklaşık aşağıdaki gibidir..

Günde 2 defa açılacak Special Kervan zamanında karınız daha fazla olacaktır. Ayrıca Trader, Hunter, Thief Job Level 7 yaptığınızda 10 Adet Global  extra hediyemizdir

Kervan gelir tablosunu göremiyorsanız sayfayı Firefox yada Opera ile açınız