Üyelik Sözleşmesi

1. Bu bir private serverdir profesyonel bir ekip çalışması bulunmamaktadır o nedenle her soruna anında müdahale edilemez, müdahele edilmesi bizi aşmayan birşey ise müdahale edilmesinin anında veya kısa sürede yapılması beklenilemez ve istenilemez. Sorunun boyutuna ve durumuna göre müdahale ve düzeltme süreci kısa da olabilir uzun da olabilir.

2. Private serverlarda her an herşey olabilir, server geri alınabilir, server çökebilir, itemleriniz gidebilir üyelikleriniz silinebilir.Herşeyin her an olması mümkündür. Sonradan bahsi geçen oluşabilecek sorunlar nedeni ile hiç kimsenin şikayet etme, itiraz etme ve hak talep etme gibi bir hakkı bulunmamaktadır.

3. Bu oyuna başlayacak herkes kendi char bilgi ve güvenliğinden sorumludur. Char çalınması, char soyulması , hacklenme gibi olaylar yüzünden kesinlikle bizi sorumlu tutamaz veya birşey yapmamızı isteyemezsiniz..

4. Bu oyuna harcanan paralar bu serveri ayakta tutmak ve geliştirmek için kullanılmaktadır bir nevi yatırdığınız paralar bağış niteliği taşımaktadır bu nedenle yatırdığınız para için size ayrıcalık yapılmasını bekleyemez ve yatırdığınız paranın herhangi bir sorun durumunda geri iadesini taleb edemezsiniz.

5. Hiç bir private serverin kapanmama garantisi yoktur. Her private serverin ileride oluşabilecek durum ve koşullar nedeni ile kapanma riski bulunmaktadır. Ki böyle bir durum oluştuğunda kesinlikle hiç bir hak talep edemez suçlamada ve itirazda bulunamazsınız.

* 6. Server Yönetimi gerektiği takdirde bir oyuncuyu süresiz veya belirli bir süreliğine mazeret göstermeksizin oyundan uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

* 7. Server Yönetimi gerektiği zaman üyelik sözleşmesine yeni kural ekleme, düzenleme, silme gibi tüm hakları saklı tutar.

* 8. Silk,İtem vs. gibi eşyaları satın aldığınızda bu eşyaları geri isteme,değiştirme veya oyun kapandığında geri iade edilmesi söz konusu bile olamaz.Bunları kendi arzunuz içerisinde zevkiniz için almış bulunmaktasınız.

* 9. Server'den satın alacağım(aldığım), silk,item vs. gibi eşyaları kendi arzumla aldığımı ve para iadesini hiç bir şekilde yapmayacağımı veya şikayet etme hakkım olmadığını beyan ederim.

10. Üyeler bu sözleşmeyi onaylandıktan ve kayıt formunu doldurduktan sonra oyuna üye olmuş ve sözleşmeye uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.